ROMOTOP TELDE keramika hladká holubí šeď 51502
- krbová kamna s teplovodním výměníkem
- černá ocel
Krbová kamna ROMOTOP TELDE s teplovodním výměníkem a dvojitým prosklením dvířek jsou vyrobená z kvalitní oceli s keramickým obkladem. Až 70 % vyprodukovaného tepla je směřováno do teplovodního výměníku, který pojme 32 litrů vody. Vychlazovací smyčka funguje jako ochrana proti přehřátí v případě výpadku elektrické energie. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Centrální (externí) přívod vzduchu je samozřejmostí. Kamna jsou vybavená inovativním systémem vedení spalin DOUBLE SPIN, který zvyšuje účinnost kamen a snižuje emise. Kamna splňují nejpřísnější ekologické standardy stanovené směrnicí Evropské komise o Ecodesignu.
ROMOTOP TELDE keramika hladká holubí šeď 51502
| Výhody pro Vás: |
| Provedení |
černá ocel, keramika hladká holubí šeď 51502
|
| Jmenovitý výkon |
10,9 kW
|
| Regulovatelný výkon |
5,5 - 14,2 kW
|
| Výkon teplovodního výměníku |
3,8 - 9,9 kW
|
| Objem výměníku |
32 litrů |
| Provozní tah |
12 Pa |
| Maximální provozní přetlak |
2 bar |
| Účinnost |
79 % |
| Vývod spalin |
horní
|
| Průměr kouřovodu |
150 mm |
| Externí přívod vzduchu |
125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: |
973 x 874 x 456 mm |
| Hmotnost |
264 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva |
3,2 kg/h |
| Max. délka polen |
35 cm |
ROMOTOP TELDE
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna s vyměníkem |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |
Žádné soubory ke stažení.
Litujeme, ale v této kategorii nejsou žádné produkty...