- LUGO N01 keramika steel 58507
Oválná krbová kamna ROMOTOP LUGO N 01 jsou vyrobená z kvalitní oceli a keramiky. Dvířka kamen jsou vyplněná velkoplošným sklem a opatřená odvětrávanou designovou klikou umožňující perfektní manipulaci i během topení. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Ve spodní části kamen je praktický uzavíratelný dřevník. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Mezi bezpečnostní prvky patří aretace dveří topeniště v poloze otevřeno a samozavírací systém pomocí pružiny.
Vybírat můžete ze 30 barev keramického obkladu.
Kamna se většinou díky široké škále barevných provedení vyrábí na zakázku s termínem dodání 4 - 6 týdnů.
ROMOTOP LUGO N 01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / keramika |
| Barva keramiky | steel |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,9 - 7,4 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 80,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 922 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1224 x 550 x 438 mm |
| Hmotnost | 154 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,7 kg/h |
| Max. délka polen | 33 cm |
ROMOTOP LUGO N 01
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |