- krbová kamna LAREDO T keramika champagne 30301 - s otočným mechanismem
Krbová kamna ROMOTOP LAREDO T keramika vyrobená z kvalitní oceli a keramiky nabízí díky otočnému mechanismu pohled do ohně z různých úhlů. Dvířka kamen jsou vyplněná zaobleným velkoplošným sklem s černým potiskem. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Centrální (externí) přívod vzduchu je samozřejmostí. Krásný vzhled kamen doplňují ovládací prvky z leštěné nerezové oceli.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / keramika |
| Barva keramiky | champagne |
| Jmenovitý výkon | 4 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,6 - 6,6 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 81,0 % |
| Vývod spalin | horní / zadní |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 997 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost | 121 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,4 kg/h |
| Max. délka polen | 25 cm |
ROMOTOP LAREDO T keramika
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |