- LAREDO keramika smetanová s pigmentem 63360
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | ocel / keramika |
| Barva keramiky | smetanová s pigmentem 63360 |
| Průměr kouřovodu |
150 mm |
| Jmenovitý výkon | 4 kW |
| Regulovatelný výkon | 2 - 6,5 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 80,5 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 863 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 996 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost | 123 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,6 kg/h |
| Max délka polen | 25 cm |
ROMOTOP LAREDO 01
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 25 cm |