- krbová kamna LAREDO HIGH keramika perlová 95508 s možností akumulace
Krbová kamna LAREDO H keramika svou oblíbenou oválnou základnou a vysokou štíhlou konstrukcí působí v interiéru elegantním dojmem. Jsou vyrobená z kvalitní oceli a keramiky a vhodná i pro nízkoenergetické domy. Dvířka kamen jsou vyplněná velkoplošným sklem. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Ve spodní části kamen je praktický uzavíratelný dřevník. Kamna lze za příplatek doplnit speciálními akumulačními prvky na zadní straně kamen a v prostoru nad spalovací komorou, které jsou schopny dobu sálání tepla prodloužit až na 5,5 hodiny.
Akumulační prvky za příplatek zde.
ROMOTOP LAREDO H keramika
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / keramika perlová |
| Jmenovitý výkon | 4 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,6 - 6,6 kW |
| Provozní tah | 12Pa |
| Účinnost | 80,5 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 871 / 1141 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1320 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost | 137 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,4 kg/h |
| Max. délka polen | 25 cm |
ROMOTOP LAREDO 01 AKUM
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 25 cm |