- EVORA T keramika černá matná 49400
Oválný tvar krbových kamen ROMOTOP EVORA T keramika na nožce působí v interiéru elegantním dojmem. Jsou vyrobená z kvalitní oceli a keramických kachlí a jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy. Dvířka kamen jsou vyplněná velkoplošným sklem. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí.
Vybírat můžete ze 16 variant keramického obkladu.
Kamna se ve většině případů díky široké škále barevných provedení vyrábí na zakázku s termínem dodání 4 - 6 týdnů.
ROMOTOP EVORA T keramika
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / keramika |
| Barva keramiky | černá matná |
| Jmenovitý výkon | 4 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,5 - 6,6 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 81,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 864 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 997 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost | 125 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,4 kg/h |
| Max. délka polen | 25 cm |
ROMOTOP EVORA T keramika
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |