- levandule
Krbová kamna WAMSLER se vyrábí z vysoce kvalitních litinových dílů. WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy. Systém kamen umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí.Tyto modely mají hluboké spalovací prostory z kvalitních šamotů. Díky velkým přikládacím dvířkům se žáruvzdorným sklem je možné pohodlně naložit jak dřevo, brikety nebo uhlí. Kamna slouží k nepřetržitému provozu po dobu 24hodin. Dvoustupňové spalování je samozřejmostí, které je možno dle druhu paliva nastavit, čímž zajistíme efektivní a ekologické spalování.Kamna jsou obestavěna plechovým plaštěm s možností konvekčního vytápění,který je opatřen topenářským vypalovacím lakem. Na vrchní litinové plotně kamen je možný ohřev potravin.
Charakteristika:
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / litina |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |
| Možnost topení uhlím | Ano |