- horní vývod kouřovodu
Krbová kamna WAMSLER OF 804 KAMINO Nostalgia jsou vyrobená z kotlové oceli a litiny. Díky velkým přikládacím dvířkům se žáruvzdorným sklem je možné pohodlně přikládat dřevo i uhlí. Hluboká spalovací komora je vyplněná šamotem. Ve spodní části topeniště je otočný rošt. Kamna jsou určená i pro nepřetržitý provoz.
WAMSLER KAMINO OF 804 Nostalgia černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Dvířka provedení: | černá, prosklená |
| Výkon: | 4,5 - 8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, hnědé uhlí |
| Délka polen: | až 30 cm |
| Vyhřívaný prostor: | až 160 m3 |
| Rozměry: | 920 x 445 x 375 mm |
| Hmotnost: | 123 kg |
WAMSLER KAMINO OF 804 Nostalgia černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ