- černý lak
Krbová kamna WAMSLER ETNA jsou vyrobená z oceli a litiny a spalovací prostor vyložený kvalitním šamotem. Díky velkým přikládacím dvířkům se žáruvzdorným sklem je možné pohodlně naložit jak dřevo, brikety nebo uhlí. Kamna slouží k nepřetržitému provozu. Dvoustupňové spalování je možné dle druhu paliva nastavit, čímž zajistíte efektivní a ekologické spalování. Kamna jsou dvouplášťová (konvekčního vytápění). Velikost těsnění ve dvířkách je 8mm /horní i spodní/,celkem 3m.
Charakteristika:
<iframe width="560" height="315" cookie-consent="marketing" src="https://www.youtube.com/embed/pwCfR1jR7Xg" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>
Příslušenství ke krbovým kamnům zde
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / litina |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 9 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |