Mimořádně výkonný a tichý odsavač MAXIMA je ideálním řešením pro každého, kdo chce diskrétní, ale silnou digestoř. Prostor nad ní můžete využít k uskladnění kuchyňského náčiní nebo jiných nezbytností. Veškerých par a pachů z vaření vás spolehlivě zbaví tichá a výkonná ventilační jednotka EVO s nízkou spotřebou energie.
Unikátní je možnost úpravy digestoře pro přímé napojení do rekuperačního systému. Odsavač je v tomto případě dodáván bez motoru a je vybavený přídavným tukovým filtrem pro zachycení těch nejjemnějších mastných částic. Další zajímavou možností je přemístění motoru digestoře mimo kuchyni. Systém REMOTE BLOWER umožňuje upravit digestoř na digestoř bezmotorovou a s použitím původního motoru vytvořit externí ventilační jednotku EVJ, kterou lze umístit do komory či na půdu domu. V obou případech zůstávají zachovány všechny funkce digestoře, provoz se stává bezhlučným a v případě přímého napojení do rekuperačního systému lze dům certifikovat jako pasivní.
Odsavač disponuje aktivní výsuvnou částí, která po vysunutí sepne digestoř v přednastaveném režimu. Zasunutím lišty se funkce automaticky deaktivují. Vestavná digestoř je vybavena kovovými kazetovými tukovými filtry, které není třeba měnit a lze je jednoduše umýt v myčce nádobí. Příjemné a dokonalé osvětlení varné plochy je zajištěno pomocí dvou LED diodových žárovek se světelným spektrem podobným dennímu světlu. Záruka na bezchybnou funkci 5 let.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | šedá / lišta nerezová |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon dle IEC 61591: | 620 m3/hod. |
| Hlučnost dle IEC 60704-2-13: | 54 | 59 | 63 db(A) |
| Ovládání: | tlačítka / aktivace při výsuvu |
| Filtr: | kovový kazetový |
| Počet rychlostí: | 3 |
| osvětlení: | 2 x LED diody 4000k |
| Počet motorů: | 1 ks |
| Výkon na jednotlivé rychlostní stupně: | 310 | 470 | 620 m3/hod |
| Hlučnost na jednotlivé rychlostní stupně: | 54 | 59 | 63 db(A) |
| Výstupní průměr: | 150 mm / 120 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Maximální příkon motoru: | 250 W |
| Maximální výstupní tlak: | 500 Pa |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
FABER MAXIMA NG AM/X A60
| Typ digestoře | vestavné |
| Šířka digestoře | do 60 cm |
| Barva digestoře | nerez |
| Osvětlení | LED |
| Počet rychlostí | 3 |
| Ovládání | tlačítkové |