kondenzační kotel jen pro topení VAILANT VU 25 CS/1-7 ecoTEC exclusice.
Kompaktní, energeticky úsporný a ekonomický ! Takový je nový kondenzační kotel VAILLANT VU 25CS/1-7 s technologií IoniDetect. Zajistí vám tak dostatek teplé vody (v externím zásobníku) a sníží náklady na vytápění. Díky jeho novému kompaktnímu vzhledu jej můžete umístit kamkoli - do koupelny, kuchyně, sklepa nebo technické místnosti.
Nové kondenzační kotle VAILLANT s technologií spalování plynu IoniDetect změnu kvality plynu automaticky zaznamenají a okamžitě se jí přizpůsobí. Zároveň vám zajistí nejnižší možné náklady na vytápění díky skutečně vysoké energetické účinnosti. Technologie IoniDetect totiž umožňuje nejefektivnější využití plynu s minimem škodlivých emisí. Tato přizpůsobivost navíc zajistí stabilní a dlouhodobý provoz kotle bez nutných servisních zásahů. S novými kondenzačními kotli Vaillant s technologiíIoniDetect tak bude o vše postaráno.
VAILLANT VU 25CS/1-7 ecoTEC exclusive IoniDetect
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | design VAILLANT exclusive |
| Varianta: | závěsný, pouze topení |
|
Minimální - maximální výkon TV |
2,7 - 27,5 kW |
| Rozsah jmenovitého tepel. výkonu při 80/60 °C | 2,7 - 25,5 kW |
| Hmotnost: |
34 kg |
| Účinnost až | 109 % |
| Odtah spalin: | kondenzační 60/100; 80/125; 80/80 |
| Trojcestný ventil: | NE |
| Nerezový výměník: | ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné (ErP ready), elektronicky řízené |
| Expanzní nádoba: | ANO - objem 8 litrů |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Regulace: | ekvitermní regulace kotle s eBus |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Grafický displej: |
ANO |
| Stupeň krytí: | IP x4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 720 x 440 x 348 mm |
VAILLANT VU 25CS/1-7 ecoTEC exclusive IoniDetect
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Seznamte se z novinkou VAILLANT v prezentačním videu (ENG):
Můžete si objednat i komponenty pro odkouření tohoto kotle zde.
Tyto komponenty jsou certifikovány pro kotle VAILLANT.
Pro ohřev TUV vřele doporučujeme nepřímotopné zásobníky VAILLANT, ACV a Dražice..
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | bez ohřevu - pouze topení |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |