VAILLANT VU 246/7-2 ecoTEC pure + VIH R 120/6B
Sestava závěsného plynový kondenzační kotel Vaillant a 120 litrového zásobníku TUV a čidla teploty zásobníku TUV (VR 10 - obj. číslo 306787). Kotel je vybaven energeticky úsporným čerpadlem ErP ready; kondenzační výměník je z nerezového materiálu; účinnost kotle až 108%. Kotel je vybaven elektronickou regulací výkonu, kde je možno nastavit rozsah výkonu (modulaci) v hodnotách 35 až 100%. Nedílnou součástí kotle je zabudovaná 8 litrová expanzní nádoba topného okruhu. Kondenzační odtah spalin je možno instalovat do komínu nebo přes stěnu ven. Základní připojovací hydraulické příslušenství není součástí kotle. Kondenzační kotel musí mít možnost napojení do odpadového systému pro odvod kondenzátu, který vzniká při provozu kotle. Výrobce požaduje při montáži instalaci magnetického vodního filtru, který se instaluje na vstup vratné topné vody do kotle, aby se zabránilo poruchám čerpadla, de nečistoty z topného okruhu mohou poškodit vysoce citlivé oběhové čerpadlo kotle. Tyto filtry naleznete v kartě souvisejícího zboží.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | design Vaillant |
| Varianta: | sestava kondenzační kotel; zásobník TUV 120 litrů a čidlo |
| Jmenovitý výkon | 24 kW |
| Rozsah nastavení tepelného výkonu při tepelném spádu 50/30°C: | 8,3 - 26,1 kW |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | zabudovaný |
| Deskový výměník: | NE |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku TUV 120 litrů |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, dvojstupňové, ErP ready |
| Expanzní nádoba: | ANO 8 litrů |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Podsvícený grafický displej | ANO |
| Stupeň krytí: | IP x 4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka kotle: | 720 x 440 x 335 mm |
| Rozměry výška x průměr zásobníku TUV: |
853 x 590 mm |
| Energetická třída kotel / zásobník | A / B |
Firma Vaillant Group Czech s.r.o. původně společnost Vaillant s.r.o. byla založena v květnu roku 1992 jako dceřiná společnost pro tehdejší Československou republiku.
V současné době je ve firmě zaměstnáno 60 pracovníků: - vedení společnosti - odbyt - obchodně-techničtí zástupci - technicko-servisní oddělení - marketing - oddělení logistiky. Hlavní činností firmy je především obchodní, servisní činnost a školení. Servisní činnost spočívá zejména v poradenství a technické podpoře smluvních servisních firem. V hlavním sídle firmy v Chrášťanech se rovněž nachází školící středisko jak pro teoretickou, tak i pro praktickou výuku.
V oblasti prodeje firma spolupracuje s cca 45 předními topenářskými velkoobchody v České republice. Servisní síť je tvořena cca 360 smluvními servisními firmami.
Jsme hrdi, že i naše společnost GAS-TM s.r.o. Vám může nabídnout špičkové výrobky zn. Vaillant za skvělé české ceny.
Ke kotli VAILLANT doporučujeme nepřímotopné zásobníky VAILLANT.
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní Aquamaty REFLEX.
Pro regulaci kotle doporučujeme pokojové termostaty VAILLANT.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
POZOR !!! Výrobek určen pouze pro český trh !!!
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | v externím zásobníku nebo sestava |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |