VAILLANT uniSTOR VIH R 150/6 B
Nepřímoohřívané zásobníky slouží ve spojení s kotli k přípravě teplé vody. Jejich použití je možné jak v jednogeneračních rodinných domcích, tak v objektech s více bytovými jednotkami. Samozřejmostí je provozování těchto zásobníků i v různých komerčních objektech. Lze je velice snadno připojit k nově instalovaným kotlům a rovněž do stávajících topných systémů. Zásobníky jsou nezávislé na přívodu elektrické energie. Díky svému obsahu umožňují současný provoz více odběrných míst najednou, to znamená, že v praxi může být odběr teplé vody v několika koupelnách nebo kuchyních.
Zásobník je určen pro připojovací přetlak vody do 1,0 MPa (10 bar).
Připojovací sady nejsou součástí dodávky, objednávají se samostatně.
VAILLANT uniSTOR VIH R 150/6 B
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | válec |
| Varianta: | nepřímotopný stacionární |
| Objem: | 144 litrů |
| Vnitřní úprava: | smalt |
| Hořčíková ochranná anoda: | ANO |
| Výměník tepla: | trubkový |
| Topná plocha výměníku tepla: | 0,9 m2 |
| Objem vody ve výměníku: | 5,7 litru |
| Tepelná izolace: | PUR pěna |
| Rozměry výška x průměr: | 988 x 590 mm |
| Hmotnost bez vody: | 79 kg |
| Hmotnost pohotovostní: | 223 kg |
| Maximální provozní tlak: | 10 bar |
| Maximální teplota výstupu topné vody: | 110 °C |
| Pohotovostní ztráta energie: | 1,2 kWh/24 hodin |
| Přípojka cirkulačního potrubí: | ANO |
| Vypouštěcí ventil: | ANO |
VAILLANT uniSTOR VIH R 120/6 B
Firma Vaillant Group Czech s.r.o. původně společnost Vaillant s.r.o. byla založena v květnu roku 1992 jako dceřiná společnost pro tehdejší Československou republiku.
V současné době je ve firmě zaměstnáno 60 pracovníků: - vedení společnosti - odbyt - obchodně-techničtí zástupci - technicko-servisní oddělení - marketing - oddělení logistiky. Hlavní činností firmy je především obchodní, servisní činnost a školení. Servisní činnost spočívá zejména v poradenství a technické podpoře smluvních servisních firem. V hlavním sídle firmy v Chrášťanech se rovněž nachází školící středisko jak pro teoretickou, tak i pro praktickou výuku.
V oblasti prodeje firma spolupracuje s cca 45 předními topenářskými velkoobchody v České republice. Servisní síť je tvořena cca 360 smluvními servisními firmami.
Jsme hrdi, že i naše společnost GAS-TM s.r.o. Vám může nabídnout špičkové výrobky zn. Vaillant za skvělé české ceny.
POZOR !!! Výrobek určen pouze pro český trh !!!
K nepřímotopnému zásobníku VAILLANT se výborně hodí kotle VAILLANT.
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní Aquamaty REFLEX.
Pro regulaci kotle doporučujeme pokojové termostaty VAILLANT.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
| Výška bojleru | 99,0 cm |
| Hloubka bojleru | 59,0 cm |
| Šířka bojleru | 59,0 cm |
| Druh bojleru | nepřímoohřívaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 160 l |