VAILLANT Sestava VU 246/5-3 A ecoTEC pro + VIH R 150/6 B
Závěsný plynový kondenzační kotel pro vytápění na zemní plyn s modulací výkonu 24 - 100 % a vysokou účinností až 108%. Vzhledem k širokému standardnímu sortimentu certifikovaného odkouření a kompaktním rozměrům kotle je umístění v bytových jednotkách velice variabilní. Ke kotli lze připojit jak prostorové termostaty, tak i ekvitermní eBus regulaci v závislosti na venkovní teplotě.
Součástí sestav je připojovací sada potrubí pro zásobník, včetně pojistné skupiny do 10 bar (0020151263).
VAILLANT VU 246/5-3 A ecoTEC pro
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | design Vaillant |
| Varianta: | závěsný |
| Jmenovitý výkon | 25,5 kW |
| Účinnost až | 108 % |
| Rozsah nastavení tepelného výkonu: | 6,9 - 25,5 kW |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Nerezový výměník: | ANO |
| Ohřev TUV: | možný v externím zásobníku |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, dvojstupňové, ErP ready |
| Expanzní nádoba: | ANO - objem 8 litrů |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Možnost vestavby ekvitermní regulace přímo do panelu kotle: | ANO |
| Podsvícený grafický displej s textovým hlášením: | ANO |
| Stupeň krytí: | IP x 4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 720 x 440 x 338 mm |
VAILLANT VU 246/5-3 A ecoTEC pro
Zásobník
Nepřímoohřívané zásobníky slouží ve spojení s kotli k přípravě teplé vody. Jejich použití je možné jak v jednogeneračních rodinných domcích, tak v objektech s více bytovými jednotkami. A samozřejmostí je provozování těchto zásobníků i v různých komerčních objektech. Jsou nezávislé na přívodu elektrické energie. Díky svému obsahu umožňují současný provoz více odběrných míst najednou, to znamená, že v praxi může být odběr teplé vody v několika koupelnách nebo kuchyních.
Zásobník je určen pro připojovací přetlak vody do 1,0 MPa (10 bar).
VAILLANT uniSTOR VIH R 150/6 B
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | válec |
| Varianta: | nepřímotopný stacionární |
| Objem: | 144 litrů |
| Vnitřní úprava: | smalt |
| Hořčíková ochranná anoda: | ANO |
| Výměník tepla: | trubkový |
| Topná plocha výměníku tepla: | 0,9 m2 |
| Objem vody ve výměníku: | 5,7 litru |
| Tepelná izolace: | PUR pěna |
| Rozměry výška x průměr: | 988 x 590 mm |
| Hmotnost bez vody: | 79 kg |
| Hmotnost pohotovostní: | 223 kg |
| Maximální provozní tlak: | 10 bar |
| Maximální teplota výstupu topné vody: | 110 °C |
| Pohotovostní ztráta energie: | 1,2 kWh/24 hodin |
| Přípojka cirkulačního potrubí: | ANO |
| Vypouštěcí ventil: | ANO |
VAILLANT uniSTOR VIH R 150/6 B
POZOR !!! Výrobek určen pouze pro český trh !!!
Pro regulaci kotle doporučujeme pokojové termostaty VAILLANT.
Provádíme i montáže kotlů včetně zajištění výchozí plynové revize.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
POZOR !!! Výrobek určen pouze pro český trh !!!
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | v externím zásobníku nebo sestava |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |