VAILLANT ecoCOMPACT VSC 206/4-5 90
VAILLANT ecoCOMPACT VSC 206/4-5 90 je stacionární kondenzační kotel s vestavěným zásobníkem teplé vody o objemu 90 litrů, který splňuje nejnáročnější požadavky na pohodlí a výkon, a přitom je ekologicky šetrný.
Tento kotel disponuje modulovaným výstupním výkonem 4,2 – 21,2 kW a teplá voda je připravována ve vestavěném zásobníku s vrstveným ukládáním TUV (odpovídá konvenčnímu zásobníku o objemu 150 l). VAILLANT ecoCOMPACT VSC byl navržena tak, aby splňoval požadavky na instalaci v malém prostoru s důrazem na design kotle. Kotel je vybaven vysoce účinným čerpadlem topné vody pro snížení spotřeby elektrické energie. Možnost ekvitermní regulace kotle dle venkovní teploty s regulátory řady calorMATIC je samozřejmostí. Jednoduché a intuitivní ovládání kotle. Vysoký stupeň účinnosti až 108 %.
Ke kotli VAILLANT ecooCOMPACT VSC 206/4-5 90 je možno dokoupit sadu cirkulačního čerpadla.
VAILLANT ecoCOMPACT VSC 206/4-5 90
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kondenzační se zabudovaným zásobníkem TUV |
| Varianta: | stacionární |
| Jmenovitý výkon | 21 kW |
| Rozsah nastavení tepelného výkonu: | 4,2 - 21,2 kW |
| Nerezový primární výměník: | ANO |
| Jmenovitá účinnost při 50/30 °C: | 105 % |
| Jmenovitá účinnost při 40/30 °C: | 108 % |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Ohřev TUV: | v zabudovaném zásobníku/vrstvené ukládání |
| Objem zásobníku: | 89,1 litrů |
| Hořčíková anoda pro ochranu zásobníku: | ANO |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO vysoce účinné čerpadlo (ErP ready) |
| Expanzní nádoba topné vody: | ANO |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Elektrický příkon: | 105 W |
| Stupeň krytí: | IP x 4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1320 x 599 x 639 mm |
| Možná přestavba na propan: | ANO |
VAILLANT ecoCOMPACT VSC 206/4-5 90
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
POZOR !!! Výrobek VAILLANT určen pouze pro český trh !!!