sestava kondenzačního kotle a zásobníku VAILLANT auroCOMPACT VSC D 206/4-5 190 T je jedna z nejkompaktnějších a nejúčinnějších kombinací solárního beztlakového systému a kondenzačního stacionárního kotle, která se vyznačuje použitím nejmodernějších technologií v topné a solární technice. Jedná se o spojení kondenzačního kotle se solárním zásobníkem s vrstveným ukládáním teplé vody. K této sestavě lze připojit až jeden solární kolektor VFK 135/2 D (horizontální provedení).
Kompaktní konstrukce pro instalaci do minimálních prostor včetně podkrovních prostorů, různých výklenků, apod. Bezkonkurenčně rychlá instalace díky již vestavěným komponentům, jako je solární čerpadlo, regulátor a termostatický směšovač teplé vody, které jsou již základní součástí sestavy auroCOMPACT.
auroCOMPACT VSC - vestavěný zásobník s vrstveným ukládáním teplé vody o objemu 190 l.
vybavení kotle auroCOMPACT:
VAILLANT auroCOMPACT VSC D 206/4-5 190 T
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kondenzační se zabudovaným zásobníkem TUV |
| Varianta: | stacionární |
| Jmenovitý výkon | 21 kW |
| Rozsah nastavení tepelného výkonu: | 4,3 - 21,5 kW |
| Nerezový primární výměník: | ANO |
| Jmenovitá účinnost při 50/30 °C: | 105 % |
| Jmenovitá účinnost při 40/30 °C: | 108 % |
| Odtah spalin: | kondenzační |
| Trojcestný ventil: | ANO |
| Ohřev TUV: | v zabudovaném zásobníku/vrstvené ukládání |
| Objem zásobníku: | 184,5 litrů |
| Hořčíková anoda pro ochranu zásobníku: | ANO |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO vysoce účinné čerpadlo (ErP ready) |
| Expanzní nádoba topné vody: | ANO |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Elektrický příkon: | 175 W |
| Stupeň krytí: | IP x 4 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1880 x 599 x 639 mm |
| Možná přestavba na propan: | ANO |
VAILLANT auroCOMPACT VSC D 206/4-5 190 T
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
POZOR !!! Výrobek VAILLANT určen pouze pro český trh !!!