Vaillant VGH 190/7 XZU atmoSTOR
Zásobníky atmoSTOR VGH .../7 XZU jsou plynové stacionární přímotopné ohřívače, které zajišťují při větších odběrech zásobu teplé vody. Slouží k pohotovému a hospodárnému zásobování objektů s jednou či více bytovými jednotkami, zejména pak sportovních center, rekreačních středisek nebo penziónů a hotelů. Dokonalá tepelná izolace zásobníků z polyuretanové pěny a vysoká tepelná účinnost jsou zárukou ekonomického provozu. Dostatečná zásoba teplé vody v zásobníku umožňuje současný odběr na několika místech. Při odběru teplé vody dochází průběžně k jejímu dohřevu na požadovanou volitelnou teplotu bez nutnosti obsluhy. To vše zajišťuje vestavěné čidlo s plynovou armaturou a voličem teploty teplé vody. Zásobníky atmoSTOR VGH .../7 XZU je možno provozovat na zemní plyn.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | stacionární, válcový |
| Odvod spalin: | do komína |
| Objem: | 190 litrů |
| Výkon: | 8,2 kW - 2 plynové hořáky |
| Počet plynových hořáků: |
2 - z nerezové oceli a s keramickými tyčinkami |
| Doba ohřevu o ΔT 50 °C: | 77 min |
| Spotřeba zemního plynu při plném výkonu: |
0,95 m3/hod |
| Druh plynu: |
zemní plyn G20 |
| Výška tanku: | 1409 mm |
| Výška s přerušovačem tahu: | 1533 mm |
| Průměr: | 550 mm |
| Odtah spalin průměr: | 90 mm |
| Celková hmotnost naplněného zásobníku: |
275 kg |
| Vlastní hmotnost: |
87 kg |
| Připojení vody: | 3/4" |
| Připojení plynu: | 1/2 " |
| Bezpečnostní čidlo spalin: | ANO |
| Havarijní termostat: | ANO (součást plynového regulačního ventilu) |
| Zapalování: | piezotlačítko (věčný plamínek) |
| Regulace teploty: |
ANO otočný ovladač 40- 70 °C |
| Magneziová anoda: |
ANO (vyměnitelná) |
VAILLANT VGH 190/7 XZU
Firma Vaillant Group Czech s.r.o. původně společnost Vaillant s.r.o. byla založena v květnu roku 1992 jako dceřiná společnost pro tehdejší Československou republiku.V současné době je ve firmě zaměstnáno 60 pracovníků: - vedení společnosti - odbyt - obchodně-techničtí zástupci - technicko-servisní oddělení - marketing - oddělení logistiky. Hlavní činností firmy je především obchodní, servisní činnost a školení. Jsme hrdi, že i naše společnost GAS-TM s.r.o. Vám může nabídnout špičkové výrobky zn. Vaillant za skvělé české ceny.
Dále k tomuto kotli doporučujeme kvalitní Aquamaty REFLEX.
Provádíme montáž plynového bojleru a také autorizované spuštění výrobku Vaillant
POZOR !!! Výrobek určen pouze pro český trh !!!
| Výška bojleru | 154,0 cm |
| Hloubka bojleru | 54,0 cm |
| Šířka bojleru | 55,0 cm |
| Druh bojleru | plynový |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | stacionární |
| Objem vody | do 200 l |