THORMA VERONA b TOP černá
Tradiční krbová kamna THORMA VERONA b TOP černá na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou schopností mohou používat i jako hlavní zdroj tepla pro lokální vytápění menších obytných místností např. chat, chalup a dílen. Kamna jsou dvouplášťová s možností rozvodu teplého vzduchu (2x 100 mm).
THORMA VERONA b TOP černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 20 cm |
| Účinnost: | 75,14 % |
| Vyhřívaný prostor: | 48 - 124 m3 |
| Rozměry: |
885 x 380 x 360 mm |
| Hmotnost: | 66 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,95 kg / h |
THORMA VERONA b TOP černá
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ