Tradiční krbová kamna THORMA VERONA AT bílá na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou schopností mohou používat i jako hlavní zdroj tepla pro lokální vytápění menších obytných místností např. chat, chalup a dílen. Kamna jsou dvouplášťová. Kamna VERONA II AT přinášejí dokonalé spojení tradice a moderního komfortu. Vycházejí z legendárních kamen KERPEN – jediného originálu známých „PETER“ na trhu, který vytvořili již naši předkové s umem sobě vlastním a proto si dodnes zachovávají svou jedinečnost. Díky důmyslné konstrukci poskytují nejen účinnost, ale i stylový design, který se hodí do každého obytného neboo pracovního prostoru. Boční panely poskytují zvýšenou ochranu při náhodném dotyku, čímž přináší větší bezpečí. Horní deska je ideální na ohřev vody či přípravu jídla. Prosklené přikládací dvířka umocňují atmosféru sálajícího tepla, které zpříjemní každý okamžik. Odolný smaltovaný povrch umožňuje jednoduché čištění, aby zůstaly krásné a funkční po dlouhou dobu.
THORMA VERONA AT bílá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílá |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 6,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 11 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 20 cm |
| Účinnost: | 77,0 % |
| Vyhřívaný prostor: | 48 - 124 m3 |
| Rozměry: |
942 x 400 x 400 mm |
| Hmotnost: | 76 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,95 kg / h |
THORMA VERONA II AT bílá
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ