THORMA Ökonom 85/FIKO DeLuxe bílý levý
Tradiční sporák na tuhá paliva THORMA Ökonom 85/FIKO DeLuxe bílý levý je určený k vytápění, vaření, pečení a ohřívání jídel. Lze ho využít nejen v domácnostech, ale i na chalupách, chatách a rekreačních objektech. Jako palivo poslouží dřevo, ekobrikety nebo hnědouhelné brikety.
THORMA Ökonom 85/FIKO DeLuxe bílý levý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílý |
| Dvířka provedení: | bílé |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní, boční |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 79 % |
| Vyhřívaný prostor: | 82-205 m3 |
| Rozměry: | 850 / 850 / 600 mm |
| Hmotnost: | 125 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,2 kg / h |
THORMA Ökonom 85/FIKO DeLuxe bílý levý
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.cz
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní, boční a zadní |
| Maximální délka polen | do 20 cm |