- provedení černé
Tradiční malá kamna THORMA MILANO II AT černé na dřevo hnědouhelné brikety a černé uhlí, které se se svými rozměry a otopnou schopností mohou používat i jako hlavní zdroj tepla pro lokální vytápění menších obytných místností např. chat, chalup a dílen.
THORMA MILANO II AT černé
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černé |
| Dvířka provedení: | černé |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 20 cm |
| Účinnost: | 77 % |
| Vyhřívaný prostor: | 48-124 m3 |
| Rozměry: | 890 / 380 / 360 mm |
| Hmotnost: | 70 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2 kg / h |
THORMA MILANO II AT černé
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS.cz
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Možnost topení uhlím | Ano |