- provedení: černá
- výkon 5 kW; CPV - NE; dvoustupňové spalování - ANO; palivo dřevo; dřevěné brikety; hnědouhelné brikety; účinnost 81 %
Krbová kamna Thorma GENT jsou určena pro spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jsou to jednošachtová topidla, která mohou sloužit jako hlavní zdroj vytápění nebo mohou být náhradním zdrojem vytápění v přechodových obdobích nebo jako podpora hlavního topení v době hlavní topné sezóny.
Kamna THORMA GENT umožňují regulaci spalování pomocí přívodů primárního, sekundárního a terciárního vzduchu. Tento vícestupňový systém spalování zajišťuje minimální množství popela a efektivní dohoření paliva.
THORMA GENT černá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | černá |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7,5 kW |
| Nominální výkon: | 5,0 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | do 110 m3 |
| Rozměry: | 835 / 530 / 355 mm |
| Hmotnost: | 60 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 1,35 kg / h |
THORMA GENT černá
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.cz