- provedení: černá/šedá
Krbová kamna THORMA FLENSBURG II černá/šedá jsou vyrobená z kvalitní oceli. Topeniště je vyložené šamotem a vermikulitem s litinovým roštem. Velkou výhodou kamen je varná plotýnka. Kamna mají pouze zadní vývod.
THORMA FLENSBURG II černá/šedá
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá/šedá |
| Dvířka provedení: | černé |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 75,4 % |
| Vyhřívaný prostor: | 98 - 165 m3 |
| Rozměry: |
931 x 287 x 543 mm |
| Hmotnost: | 102 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,2 kg / hod |
THORMA FLENSBURG II černá/šedá
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.cz
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Maximální délka polen | 25 cm |