THORMA FIKO 70 Nostalgia B bílý levý
Tradiční malá kamna na dřevo, hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou schopností mohou používat i jako hlavní zdroj tepla pro lokální vytápění menších obytných místností např. chat, chalup a dílen.
Výroba na objednávku.
THORMA FIKO 70 Nostalgia B bílý levý
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | bílé |
| Dvířka provedení: | bílé |
| Rozsah výkonu: | 3,3 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 20 cm |
| Účinnost: | 75 % |
| Vyhřívaný prostor: | 82-205 m3 |
| Rozměry: | 800 / 860 / 655 mm |
| Hmotnost: | 74 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ne |
| Spotřeba paliva: | 2,2 kg / h |
THORMA FIKO 70 Nostalgia B bílý levý
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS-TM.cz
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | do 20 cm |