THORMA BOZEN b TOP béžový lak
Tradiční malá kamna THORMA BOZEN b béžový lak na dřevo, dřevěné brikety a hnědouhelné brikety, které se se svými rozměry a otopnou schopností mohou používat i jako hlavní zdroj tepla pro lokální vytápění menších obytných místností např. chat, chalup a dílen. Kamna mají pouze horní vývod kouřovodu.
THORMA BOZEN b TOP
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | béžový lak |
| Jmenovitý výkon: | 5 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | pouze horní |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, ekobrikety, uhelné brikety |
| Délka polen: | 20 cm |
| Účinnost: | 75,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | 48 - 124 m3 |
| Rozměry: | 906 / 326 / 348 mm |
| Hmotnost: | 61 kg |
| Spotřeba paliva: | 2,1 kg / h |
THORMA BOZEN b TOP
K těmto kamnům nabízíme kouřovody.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
THORMA BOZEN b TOP béžový