Tento výrobek lze pořídit za podpory prostředků v rámci Společného programu na podporu výměny kotlů, tzv. Kotlíkové dotace. Kód SVT - NZÚ: SVT10622.
Kotel je vybaven modulačním čerpadlem ErP ready. Snadné ovládání výstupní teploty pomocí digitálního ovladače, samostatně pro teplou vodu a pro topení. Mikroprocesorová řídící jednotka pro přesný a úsporný provoz, s kontrolou v zabudovaném LCD displeji. Nerezový kondenzační výměník pro dlouhou životnost.
THERM 18 KDC
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, průtokový ohřev TUV |
| Varianta: | kondenzační |
| Třída kotle: | NOx 6 |
| Jmenovitý výkon | 18,0 kW regulovatelný 1,9 -19,0 kW (ohřev TV 23,5 kW) |
| Účinnost: | 98 - 106 % |
| Délka odkouření: Ø 60/100 |
6 metrů |
| Délka odkouření: Ø 80/125 | 11 metrů |
| Délka odkouření: dělené Ø 80 | 11+11 metrů |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | průtokový až do 80°C |
| Elektrický trojcestný ventil: | ANO - zabudovaný |
| Expanzní nádoba: | ANO - zabudovaná objem 7 litrů |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Plyn: | zemní plyn / propan (dle kalibrace hořáku při uvedení do provozu) |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Spotřeba zemního plynu: | 0,181 - 2,500 m3/hod |
| Spotřeba propan: | 0,070 - 0,920 m3/hod |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 68,2 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP 41 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 725 x 430 x/ 280 mm |
| Energetický štítek: | A topení / A ohřev TUV |
Tento kondenzační kotel představuje špičkové řešení topení a ohřevu vody při značně snížených energetických nákladech. Tato technologie je zvláště šetrná k životnímu prostředí. Nová řada kondenzačních kotlů nabízí maximální komfort pro konečného uživatele i servis.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
Zpět na úvodní stranu GAS.CZ