Set nástěnného kondenzačního kotle THERM 24 KDZN a zásobníku teplé vody OKH 125 NTR/HV přináší rychlou a komfortní dodávku jak topné vody, tak i teplé užitkové vody. Samotná kotlová jednotka je vybavena moderním kondenzačním tělesem s nerezovým výměníkem zaručující vysokou účinnost a novou hydraulickou skupinou osazenou úsporným elektronicky řízeným oběhovým čerpadlem. Kotel představuje zlatou střední cestu a zastupuje řadu OPTIMUM Condens.
Na topení je vyčleněn tepelný výkon 4,9 - 20,7 kW a maximální výkon pro ohřev teplé vody dosahuje 24,0 kW. Kotel je schopen díky vestavěnému trojcestnému ventilu a dle aktuálního požadavku střídavě natápět vodu v topném okruhu nebo teplou užitkovou vodu v nepřímotopném 115 litrovém zásobníku.
Sestava kondenzačního setu obsahuje:
Plynový kondenzační kotel - THERM 25 KDZ
Zásobník teplé vody - OKH 125 NTR/HV
THERM 25 KDZ + OKH 125 NTR/HV
| Výhody pro Vás (kotel): | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, ohřev TUV v externím zásobníku |
| Varianta: | kondenzační |
| Třída kotle: | NOx 5 |
| Jmenovitý výkon | 24,6 kW regulovatelný 4,9 - 20,7 kW (ohřev TV 24,6 kW) |
| Účinnost: | 99 - 106 % |
| Délka odkouření: Ø 60/100 |
6 metrů |
| Délka odkouření: Ø 80/125 | 11 metrů |
| Délka odkouření: dělené Ø 80 | 11+11 metrů |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku (zde OKH 125 NTR/HV) až do 80°C |
| Elektrický trojcestný ventil: | ANO |
| Expanzní nádoba: | zabudovaná objem 7 litrů |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Plyn: | zemní (po úpravě možno propan) |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Spotřeba zemního plynu: | 0,65 - 2,12 m3/hod |
| Spotřeba propan: | 0,20 - 0,80 m3/hod |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 74,5 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP 41 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 725 x 430 x 280 mm |
| Energetický štítek: | A - topení , ohřev TUV |
DZ DRAŽICE OKH 125 NTR/HV
nepřímotopný ohřívač vody stacionární hranatý - bez elektrického topného tělesa
Nepřímotopný smaltovaný ohřívač postavení na zem pod závěsný plynový kotel. Nemá samostatný elektrický ohřev. Ohřev TUV celoročně topnou vodou z uvedeného kondenzačního kotle.
Všechny vývody včetně vývodů výměníku jsou orientovány nahoru pro snadnější propojení se závěsným plynovým kotlem.
Výhody pro Vás:
- bojler s objemem 118 litrů
- ohřívač lze napojit na externí teplovodní zdroj s max. teplotou 110 °C a tlaku 1 MPa
- Ohřev zajišťuje výkonný spirálový výměník. Ohřívač je vybaven regulací teploty TUV (termostat pro ovládání trojcestného ventilu nebo oběhového čerpadla ) pro napětí 230 V/50 Hz a vývodem pro cirkulaci.
- čidlo regulace topné vody lze vložit do společné jímky s čidly elektroinstalace
- doba ohřevu výměníkem z 10 °C na 60 °C za 12 minut
- teplosměnná plocha - 1,08 m2
- Příslušenství: pojistný ventil
Spotřebiče musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto setu spotřebičů.
Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
zpět na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ kotle | plynový kondenzační |
| Provedení | závěsné |
| Odtah spalin | turbo-kondenzační (přes stěnu ven nebo do komína) |
| Příprava teplé užitkové vody | v externím zásobníku nebo sestava |
| Maximální výkon | 20 - 29,9 kW |
| Barevné provedení | bílá |