Set nástěnného kondenzačního kotle THERM 18 KDZ a zásobníku teplé vody OKH 125 NTR/HV přináší rychlou a komfortní dodávku jak topné vody, tak i teplé užitkové vody. Sestavu kondenzačního setu tvoří kotlová jednotka THERM 18 KDZ a kvalitní externí zásobník o objemu 115 litrů. Ocení ji všechny domácnosti, které preferují stálou dodávku teplé užitkové vody pro více odběrných míst. Kotel zastupuje řadu PREMIUM Condens, která představuje špičkové technologické řešení. Široký rozsah modulace výkonu od 1,8 do 19,0 kW zaručuje úsporný a ekologický provoz. Bez problému je kotel schopen střídavě natápět dle potřeby topný systém a užitkovou vodu v zásobníku. Sestava je vhodná pro moderní nízkoenergetické domy..
Na topení je vyčleněn tepelný výkon 1,8 - 19,0 kW a maximální výkon pro ohřev teplé vody dosahuje 19,0 kW. Kotel je schopen díky vestavěnému trojcestnému ventilu a dle aktuálního požadavku střídavě natápět vodu v topném okruhu nebo teplou užitkovou vodu v nepřímotopném 115 litrovém zásobníku.
Sestava kondenzačního setu obsahuje:
Plynový kondenzační kotel - THERM 18 KDZ
Zásobník teplé vody - OKH 125 NTR/HV
THERM 18 KDZ + OKH 125 NTR/HV
| Výhody pro Vás (kotel): | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, ohřev TUV v externím zásobníku |
| Varianta: | kondenzační |
| Třída kotle: | NOx 5 |
| Jmenovitý výkon | 18,0 kW regulovatelný 1,8 - 19,0 kW (ohřev TV 19,0 kW) |
| Účinnost: | 99 - 106 % |
| Délka odkouření: Ø 60/100 |
6 metrů |
| Délka odkouření: Ø 80/125 | 11 metrů |
| Délka odkouření: dělené Ø 80 | 11+11 metrů |
| Tichý provoz: |
ANO |
| Ohřev TUV: | v externím zásobníku (zde OKH 125 NTR/HV) až do 80°C |
| Elektrický trojcestný ventil: | ANO |
| Expanzní nádoba: | zabudovaná objem 7 litrů |
| Vnitřní čerpadlo: | ANO - vysoce účinné, elektronicky řízené, modulační, ErP ready |
| Plyn: | zemní (po úpravě možno propan) |
| Pojistný ventil: | ANO |
| Spotřeba zemního plynu: | 0,181 - 1,749 m3/hod |
| Spotřeba propan: | 0,070 - 0,711 m3/hod |
| Automatický diagnostický systém: | ANO |
| Automatický odzvdušňovač: | ANO |
| Spalinový senzor: | ANO |
| Připojovací napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý elektrický příkon: | 68,2 W |
| Grafický displej: |
ANO - LCD displej |
| Stupeň krytí: | IP 41 D |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 725 x 430 x 280 mm |
| Energetický štítek: | A - topení , ohřev TUV |
DZ DRAŽICE OKH 125 NTR/HV
nepřímotopný ohřívač vody stacionární hranatý - bez elektrického topného tělesa
Nepřímotopný smaltovaný ohřívač postavení na zem pod závěsný plynový kotel. Nemá samostatný elektrický ohřev. Ohřev TUV celoročně topnou vodou z uvedeného kondenzačního kotle.
Všechny vývody včetně vývodů výměníku jsou orientovány nahoru pro snadnější propojení se závěsným plynovým kotlem.
Výhody pro Vás:
- bojler s objemem 115 litrů
- ohřívač lze napojit na externí teplovodní zdroj s max. teplotou 110 °C a tlaku 1 MPa
- Ohřev zajišťuje výkonný spirálový výměník. Ohřívač je vybaven regulací teploty TUV (termostat pro ovládání trojcestného ventilu nebo oběhového čerpadla ) pro napětí 230 V/50 Hz a vývodem pro cirkulaci.
- čidlo regulace topné vody lze vložit do společné jímky s čidly elektroinstalace
- doba ohřevu výměníkem z 10 °C na 60 °C za 18 minut
- teplosměnná plocha - 1,08 m2
- Příslušenství: pojistný ventil
Spotřebiče musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto setu spotřebičů.
Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění.
zpět na hlavní stranu GAS.CZ