TATRAMAT OVK 150 L
Produktovou řadu OVK tvoří zásobníkové nástěnné kombinované ohřívače vody ve válcovém provedení. Jsou jedinečné svojí kvalitou, designem vytvořeným špičkovými návrháři, i svými provozními vlastnostmi. Vodu je možné ohřívat celonerezovým elektrickým topným tělesem nebo trubkovým výměníkem tepla.
Ohřívače se vyrábějí pro připojení výměníku tepla z pravé (OVK P) nebo z levé (OVK L) strany. Součástí instalace musí být čerpadlo ústředního topení, které není součástí dodávky.
TATRAMAT OVK 150 L
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | závěsný, svislý |
| Připojení výměníku: | Levé |
| Jmenovitý objem: | 148 litrů |
| Připojovací elektr. napětí: | 1/N/PE ~ 230V |
| Elektrický příkon: | 2 000 W |
| Maximální provozní tlak | 0,6 MPa |
| Tepelné ztráty při 65°C | 1,426 kW/24hod |
| Síla polyuretanové izolace: | 48 mm |
| Množství 40°C smísené vody | 248 litrů |
| Doba elektrického ohřevu z 15°C na 65°C | 258 minut |
| Aktivní plocha výměníku: | 0,6 m3 |
| Výkon výměníku tepla | 11,1 kW |
| Doba výměníkového ohřevu z 15°C na 65°C | 39,2 minut |
| Hmotnost: | 55,2 |
| Hmotnost naplněného výměníku: | 203,2 |
| Stupeň elektrického krytí: | IP 25 |
| Odsávání do komínu: | Ano |
| Možnost recirkulace: | Ano |
| Energetická třída: | "C" |
TATRAMAT OVK 150 L
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Hloubka bojleru | 52,0 cm |
| Šířka bojleru | 51,0 cm |
| Výška bojleru | 141,0 cm |
| Druh bojleru | kombinovaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné svislé |
| Objem vody | do 160 l |