TATRAMAT LOVK 120
Produktovou řadu LOVK tvoří zásobníkové nástěnné kombinované ohřívače vody ve válcovém provedení. Jsou jedinečné svojí kvalitou, designem vytvořeným špičkovými návrháři, i svými provozními vlastnostmi. Vodu je možné ohřívat celonerezovým elektrickým topným tělesem nebo trubkovým výměníkem tepla.
Součástí instalace musí být čerpadlo ústředního topení, které není součástí dodávky.
U ležatého provedení (LOVK) je možné připojit studenou a teplou vodu z levé strany.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ležatý, levé připojení |
| Celkový objem: | 117 litrů |
| Napětí: | 230V |
| Příkon el. topného tělesa: | 2000W |
| Výkon výměníku tepla: | 10,7kW |
| Doba ohřevu z 15 °C na 65 °C (el. těleso): | 3:25 hod |
| Doba ohřevu z 15 °C na 65 °C (výměníku): | 0:30 hod |
| Rozsah nastavení teploty: | 30 - 70 °C |
| Tepelná ztráta / 24 hod. při 65 °C: | 1,69kWh |
| Elektrické krytí: | IP25 |
| Ochrana proti zamrznutí zásobníku: | ANO |
| Maximální provozní tlak teplé užitkové vody: | 6 barů |
| Hmotnost: | 54kg |
| Rozměry (vxšxh): | 510mm x 1178mm x 497mm |
| Příslušenství: | Pojistný ventil se zpětnou klapkou, univerzální závěs |
A víte, jak vybrat správný bojler právě pro Vás? Klikněte zde a my Vám poradíme, včetně nejčastějších otázek a správných odpovědí spojených s provozem bojlerů.
Spotřebič musí být instalován v souladu s návodem k obsluze vydaným výrobcem tohoto spotřebiče. Uvedení do provozu musí provést osoba, vlastnící patřičná oprávnění!
Můžeme provést také montáž bojleru.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Hloubka bojleru | 54,0 cm |
| Šířka bojleru | 118,0 cm |
| Výška bojleru | 51,0 cm |
| Druh bojleru | kombinovaný |
| Tvar bojleru | kulatý (válcový) |
| Umístění | závěsné ležaté |
| Objem vody | do 130 l |