Přečerpávací stanice SFA pro kondenzát (určeno především pro odpad z kondenzačních kotlů
Čerpadla SFA odstraňují kondenzáty z kotlů, komínů, klimatizačních soustav a chladírenských a mrazírenských systémů, pokud je kondenzát nasbíraný pod úrovní kanalizace nebo jej není možné jinak odvést gravitací do kanalizace nebo odvodňovacího systému budovy. Kondenzáty z kotlů jsou agresivní.
SFA stanice dokáže odčerpat kondenzát s hodnotou pH > 2.7 z kotlů s nominálním výkonem menším než 200 kW.
Výhody:
SANICONDENS PRO N
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Max. výkon připojeného kotle: | plyn: 50 kW |
| Počet vstupů: | 2 |
| Průměr vstupů DN: | 28 mm |
| Průměr výtlaku DN: | 10 mm |
| Objem nádrže: | 2,2 l |
| Max. teplota vstupní vody (kondenzátu): | 80°C |
| Napětí / frekvence: | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Příkon max.: | 60 W |
| Proud max.: | 0,52 A |
| Inmdex ochrany: | IP24 |
| Rozměry: | 260 x 138 x 170 mm |
| Maximální délka výtlaku: | 50 m |
| Maximální výška výtlaku | 4,5 m |
| Hmotnost: | 3,0 kg |
| Úroveň hluku: | do 45 dB(A) |
Obsah dodávky:
Zpět na hlavní stranu GAS.CZ