- RIANO G 10 keramika bílá lesklá - 90002
Krbová kamna RIANO G v sobě spojují elegantní vzhled a jednoduchý funkční design. Díky širokému topeništi a velkoformátovému prosklení si vychutnáte krásný výhled do plamenů.
Tato kamna jsou navržena tak, aby esteticky ladila s moderním interiérem a zároveň nabídla vysokou účinnost spalování. Dvířka s potištěným sklem dotvářejí čistý vzhled, systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu zase podporuje správné hoření a přispívá k optimální energetické bilanci. Odvod spalin lze napojit buď shora, nebo zezadu dle potřeby.
Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je vnitřní strana skla neustále omývána, což výrazně omezuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena tvarovkami ze šamotu, které akumulují teplo a zvyšují životnost kamen. Veškeré přívody vzduchu lze ovládat jedním snadno přístupným regulačním prvkem.
ROMOTOP RIANO G keramika
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / keramika |
| Barva keramiky | bílá lesklá - 90002 |
| Jmenovitý výkon | 8 kW |
| Regulovatelný výkon | 3,9 - 10,1 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 79,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 862 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1006 x 831 x 424 mm |
| Hmotnost | 190 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 2,4 kg/h |
| Max. délka polen | 40 cm |
ROMOTOP RIANO G keramika bílá lesklá 90002
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |