- NAVIA 20 obklad kámen
Krbová kamna ROMOTOP NAVIA kámen v kombinaci ocelového plechu a přírodního kamene serpentinu, jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy. Jejich elegantní tvar a velké prosklení zprostředkovává velkoplošné vnímání ohně.
ROMOTOP NAVIA kámen
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | krbová kamnačerná , obložení přírodní kámen |
| Průměr kouřovodu |
150 mm |
| Jmenovitý výkon | 6 kW (3,6 - 9,2 kW) |
| Účinnost až | 82,0% |
| Požadovaný komínový tah: | 12Pa |
| Vývod spalin: | horní nebo zadní |
| Externí přívod vzduchu: | ANO průměr 125 mm |
| Průměrná spotřeba doporučeného paliva: | 2,0 kg / hod |
| Délka polen max: | 33 cm |
| Zabudovaný dřevník: | ANO |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 893 x 787 x 374 mm |
ROMOTOP NAVIA kámen
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |