- NAVIA 10 keramika černá lesklá 49000
Krbová kamna ROMOTOP NAVIA 10 jsou kombinací ocelového plechu a keramických kachlí. Kamna mají pohodlné ovládání vzduchů jedním táhlem, odolnou šamotovou vyzdívku topeniště, uzávěr dveří zajišťující těsnost kamen i při nižším tahu. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Kamna mají možnost dopojení externího vzduchu (CPV).
ROMOTOP NAVIA keramika
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | krbová kamna |
| Barva keramiky | černá lesklá |
| Jmenovitý výkon | 6 kW (3,6 - 9,2 kW) |
| Účinnost až | 82,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 915 x 787 x 374 mm |
| Hmotnost | 160 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,6 kg/h |
| Doporučená délka polen | 25 - 35 cm |
ROMOTOP NAVIA keramika
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |