- LUGO N03 AKUM plechová (kotlová ocel)
Akumulační krbová kamna ROMOTOP LUGO N 03 AKUM jsou vyrobená z kvalitní oceli. Dvířka kamen jsou vyplněná velkoplošným sklem a opatřená odvětrávanou designovou klikou umožňující perfektní manipulaci i během topení. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Ve spodní části kamen je praktický uzavíratelný dřevník. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Mezi bezpečnostní prvky patří aretace dveří topeniště v poloze otevřeno a samozavírací systém pomocí pružiny. Kamna lze za příplatek doplnit speciálními akumulačními prvky v prostoru nad spalovací komorou, které jsou schopny dobu sálání tepla prodloužit až na 5,5 hodiny.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | ocel, černý lak |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,9 - 7,4 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 82,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 988/1289 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1530 x 550 x 457 mm |
| Hmotnost | 154 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,6 kg/h |
| Max. délka polen | 33 cm |
ROMOTOP LUGO N 03 AKUM
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |