ROMOTOP LUGO N02 kámen
- LUGO N02 kámen (serpentin)
Oválná krbová kamna ROMOTOP LUGO N 02 jsou vyrobená z kvalitní oceli a přírodního kamene. Dvířka kamen jsou vyplněná velkoplošným sklem. Odvětrávaná designová klika umožňuje perfektní manipulaci i během topení. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Ve spodní části kamen je praktický uzavíratelný dřevník. Mezi bezpečnostní prvky patří aretace dveří topeniště v poloze otevřeno a samozavírací systém pomocí pružiny. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Kamna jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy.
ROMOTOP LUGO N 02 kámen
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / kámen |
| Obložení | kámen |
| Jmenovitý výkon | 6 kW |
| Regulovatelný výkon | 3 - 7,8 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 81,9 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 922 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1224 x 550 x 438 mm |
| Hmotnost | 188 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,7 kg/h |
| Max. délka polen | 33 cm |
ROMOTOP LUGO N02 kámen
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |