- LUANCO N 01 keramika bílá lesklá 90002
Kulatá krbová kamna ROMOTOP LUANCO N01 Jsou vyrobená z kvalitní oceli, víko je keramické. Otáčivé topeniště lze nasměrovat do všech stran prostoru a vychutnat si tak hru plamenů ze všech úhlů. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Ve spodní části kamen je praktický uzavíratelný dřevník. Mezi bezpečnostní vychytávky patří aretace dvířek v poloze otevřeno a samozavírací systém dveří pomocí pružiny.
Vybírat můžete ze 30 barev keramického obkladu.
Kamna se ve většině případů díky široké škále barevných provedení vyrábí na zakázku s termínem dodání 4 - 6 týdnů.
ROMOTOP LUANCO N01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / keramika |
| Barva keramiky | bílá lesklá |
| Jmenovitý výkon | 5,7 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,9 - 7,4 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 81,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 1129,5 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1305 x 468 x 468 mm |
| Hmotnost | 159 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,4 kg/h |
| Max. délka polen | 25 cm |
ROMOTOP LUANCO 01
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / keramika |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |