ROMOTOP LAREDO T 04 pískovec
- krbová kamna na nožce s otočným mechanismem černá ocel / pískovec
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / pískovec |
| Jmenovitý výkon | 4 kW |
| Regulovatelný výkon | 3 - 8 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 80 % |
| Vývod spalin | horní |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 120 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 997 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost | 128 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,7 kg/h |
| Max. délka polen | 35 cm |
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / pískovec |
| Účinnost | do 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |