- krbová kamna LAREDO F černá ocel / kámen serpentin
Luxusní krbová kamna ROMOTOP LAREDO F kámen vyrobená z kvalitní oceli a kamenného obkladu jsou vhodná i pro nízkoenergetické domy. Kamna vynikají krásným designem. Celoskleněná dvířka kamen umocní pohled do plamenů. Ovládací prvky jsou z leštěné nerezové oceli. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Centrální (externí) přívod vzduchu je samozřejmostí. Díky kvalitnímu spalování, modernímu designu a čistotě skla se kamna jistě stanou vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru.
ROMOTOP LAREDO F kámen
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | ocel / kámen serpentin |
| Jmenovitý výkon | 4 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,5 - 6,6 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 81,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 871 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1004 x 520 x 318 mm |
| Hmotnost | 152 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,4 kg/h |
| Max délka polen | 30 cm |
ROMOTOP LAREDO F kámen
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Maximální délka polen | 33 cm |