ROMOTOP LAREDO 04 AKUM
- akumulační krbová kamna, pískovec
Akumulační prvky za příplatek zde.
ROMOTOP LAREDO 04 AKUM
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel / pískovec |
| Jmenovitý výkon | 4 kW |
| Regulovatelný výkon | 2 - 5,2 kW |
| Provozní tah | 11 Pa |
| Účinnost | 80,5 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 863 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1312 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost | 147 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 2,2 kg/h |
| Max. délka polen | 25 cm |
ROMOTOP LAREDO 04 AKUM - 2.jakost na pískovci
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ