ROMOTOP HEAT W 2G 70.50.01
- teplovodní krbová vložka
ROMOTOP HEAT W 2G 70.50.01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá - ocel, s výměníkem |
| Dvířka provedení: | velkoplošně prosklená/ocel; rovné sklo |
| Nominální výkon: | 14,5 kW (do vody 10,3 kW) |
| Rozsah výkonu: | 7,3 - 18,9 kW |
| Objem výměníku: | 61 litrů |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 180 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 50 cm |
| Účinnost: | 89,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | 130 - 340 m2 |
| Rozměry v x š x h: | 1208 x 800 x 553 mm |
| Hmotnost: | 245 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Rošt: | Litinový |
| Popelník: | Ano |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
ROMOTOP HEAT W 2G 70.50.01
Jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE krbových vložek ROMOTOP HEAT.
Můžeme nabídnout i bohaté příslušenství, poradenství a náhradní díly.
A máme vlastní zkušenosti s provozem krbových vložek ROMOTOP.
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám naleznete zde
Odkouření ke krbovým vložkám máme pro Vás zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby s vyměníkem |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | nad 10 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 180 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Kamna s výměníkem | Ano |
| Maximální délka polen | 50 cm |