ROMOTOP HEAT R 3g L 65.51.40.24
-pravé boční prosklení, dělené sklo
- výsuvné otevírání
Krbová vložka ROMOTOP HEAT R 3G L 65.51.40.24 je exkluzivní krbová rohová vložka se speciálním systémem spalin Romotop DOUBLE SPIN. Je vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Spalovací komora je vyložena žáruvzdorným materiálem IGNITON. Výsuvná dvířka jsou vybavena nejnovějším systémem pojezdu Silent lift - tichý a snadný chod s dokonalou přesností vedení dvířek v pojezdech. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu pro spalování. Bezroštovou spalovací komoru je možné za příplatek změnit na roštovou.
Tato vložka může být doplněna o horní nebo boční akumulační sadou Mammoth.
ROMOTOP HEAT R 3G L 65.51.40.24
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Dvířka provedení: | pravé boční prosklení, dělené sklo |
| Nominální výkon: | 6,9 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | až 35 cm |
| Účinnost: | 84,8 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 180 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1357 x 876 x 626 mm |
| Hmotnost: | 230 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ne |
| Rošt: | Ne (možná změna na roštové topeniště) |
| Popelník: | Ne |
ROMOTOP HEAT R 3G L 65.51.40.24
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Maximální délka polen | 33 cm |