ROMOTOP HEAT L 3g L 65.51.40.26
- levé boční prosklení, dělené sklo
- výsuvné otevírání, černý IGNITON
Krbová vložka ROMOTOP HEAT L 3G L 65.51.40.26 je exkluzivní krbová rohová vložka se speciálním systémem spalin Romotop DOUBLE SPIN. Je vyrobená z kvalitní kotlové oceli. Spalovací komora je vyložena žáruvzdorným materiálem IGNITON v černé barvě. Výsuvná dvířka jsou vybavena nejnovějším systémem pojezdu Silent lift - tichý a snadný chod s dokonalou přesností vedení dvířek v pojezdech. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu pro spalování. Bezroštovou spalovací komoru je možné za příplatek změnit na roštovou.
Tato vložka může být doplněna o horní nebo boční akumulační sadou Mammoth.
ROMOTOP HEAT L 3G L 65.51.40.26
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Dvířka provedení: | levé boční prosklení, dělené sklo |
| Nominální výkon: | 10,4 kW |
| Rozsah výkonu: | 5,2 - 13,5 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | až 35 cm |
| Účinnost: | 81 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 308 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1357 x 876 x 626 mm |
| Hmotnost: | 247 kg |
| Rošt: | Ne (možná změna na roštové topeniště) |
ROMOTOP HEAT L 3G L 65.51.40.26
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ