Krbová vložka ROMOTOP HEAT L 2G S 70.44.33.23 je exkluzivní krbová rohová vložka se speciálním systémem spalin Romotop DOUBLE SPIN. Díky kvalitnímu spalování, modernímu designu a čistotě skla se jistě stane vhodným a zároveň účelným doplňkem Vašeho interiéru. Krbová vložka splňuje nejpřísnější Evropské normy. Primární a sekundární vzduch se ovládá pouze jedním prvkem. Spalovací komora je vyložena pravým šamotem. Samozřejmostí je centrální přívod vzduchu pro spalování. Krbová vložka je vyvinutá pro nízkoenergetické stavby.
Tato vložka může být doplněna o horní nebo boční akumulační sadou Mammoth.
Tuto vložku lze nahradit vložkou TRINNITY BASIC L 2G S 70.44.33.23
ROMOTOP HEAT L 2G S 70.44.33.23
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel |
| Dvířka provedení: | levé boční prosklení, dělené sklo |
| Sklo: |
dělené (dvoukusové) |
| Nominální výkon: | 7,2 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 86,6 % |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 200 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 983 x 700 x 370 mm |
| Hmotnost: | 130 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ANO |
| Rošt: | ANO |
| Popelník: | ANO |
| Možnost bočního přikládání: |
Ne |
ROMOTOP HEAT L 2G S 70.44.33.23
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |