ROMOTOP EVORA H kámen
- kamna EVORA H (vysoká), kámen, možnost akumulace
Jednoduchý oválný design krbových kamen EVORA H kámen umožňuje umístění kamen do jakéhokoliv interiéru. Kamna mají připravený prostor pro doplnění akumulačních cihel, ty dokážou, po svém nahřátí, vyzařovat teplo i po úplném vyhasnutí ohniště. Kamna jsou vybavena centrálním přívodem vzduchu, tedy jsou vhodná do nízkoenergetických budov. Akumulační cihly nejsou součástí dodávky!
Originální akumulační sadu lze objednat zde.
ROMOTOP EVORA H kámen
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel - černý lak, kámen |
| Dvířka dřevníku: | ano |
| Jmenovitý výkon: | 4,0 kW |
| Regulovatelný výkonu: | 2,5 - 6,6 kW |
| Akumulace | za příplatek |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 25 cm |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Vyhřívaný prostor: | 180 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1320 x 528 x 398 mm |
| Hmotnost: | 149 kg |
| Nepřetržitý provoz: | ne |
| Rošt: | litinový |
| Popelník: | ano |
| Možnost bočního přikládání: |
ne |
| Spotřeba paliva: |
1,4 kg/hod. |
ROMOTOP EVORA H kámen
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |