- ESQUINA H plech s možností akumulace
Krbová kamna Romotop ESQUINA H upoutají pozornost každého svou hranatou štíhlou siluetou. Výrazné rohové sklo dvířek umožňuje intenzivní pohled na plameny ze všech částí místnosti. Dvířka kamen se otevírají pomocí masivní svislé kliky ve vzpřímené poloze. Mezi bezpečnostní prvky patří aretace dveří topeniště v poloze otevřeno a samozavírací systém pomocí pružiny. Šamotovou vyzdívku topeniště doplňuje odolný litinový rošt. Primární i sekundární vzduch se ovládají jedním táhlem. Předehřátý sekundární vzduch zajišťuje čistotu skla. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí. Ve spodní části kamen je praktický uzavíratelný dřevník. Kamna lze za příplatek doplnit akumulačními prvky a boxy na dřevo, které nejsou součástí kamen.
Akumulační prvky objednávejte zde.
Boxy na dřevo objednávejte zde.
ROMOTOP ESQUINA H plech
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení | černá ocel |
| Jmenovitý výkon | 5,8 kW |
| Regulovatelný výkon | 2,9 - 7,5 kW |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 81,0 % |
| Vývod spalin | horní nebo zadní |
| Výška osy zadního vývodu | 1292 mm |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Externí přívod vzduchu | 125 mm |
| Rozměry výška x šířka x hloubka: | 1456 x 417 x 417 mm |
| Hmotnost | 160 kg |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,7 kg/h |
| Max. délka polen | 33 cm |
ROMOTOP ESQUINA H plech
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |