ROMOTOP DYNAMIC R 3G S 72.44.42.21
- levé, dvojité prosklení
Kamnová vložka řady ROMOTOP DYNAMIC R 3G S 72.44.42.21 je vyrobená z kvalitní oceli a je určená pro instalaci s akumulační masou. Kamnová vložka má designově potištěné dvojité sklo dvířek (s akumulační obestavbou jsou vhodné do nízkoenergetických staveb). Vložka disponuje systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu a je určena pro akumulační uzavřenou obestavbu. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami o síle 5 cm. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního (terciárního) přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Samotnou kamnovou vložku nelze připojit přímo na komín. Díky schopnostem akumulace tepla a tepelnému sálání patří akumulační kamna k nejvhodnějším a nejzdravějším způsobům vytápění.
Kamnovou vložku je vhodné doplnit o sadu akumulačních prstenců ROMOTOP MAMMOTH.
ROMOTOP DYNAMIC R 3G S 72.44.42.21
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | pravé, dvojité prosklení |
| Nominální výkon: | 10,9 kW |
| Rozsah výkonu: | 6,9 - 17,8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 180 / 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 10 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 81,9 % |
| Teplota spalin: | 238 °C |
| Vyhřívaný prostor: | 140 - 350 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 894 x 868 x 605 mm |
| Hmotnost: | 222 kg |
| Akumulační provoz: | ANO |
| Rošt: | NE |
| Popelník: | NE |
ROMOTOP DYNAMIC R 3G S 72.44.42.21
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ