krbová / kamnová vložka s dvojitým prosklením a zadním přikládáním
Kamnové vložky DYNAMIC jsou volbou pro instalace s akumulační masou. Takto sestavená sálavá akumulační kamna jsou výsledkem spolupráce kamnáře a uživatele. Výkon, velikost topeniště a množství akumulace je dimenzováno na základě konkrétního objektu a požadavku zákazníka. Díky schopnostem akumulace tepla a tepelnému sálání patří akumulační kamna k nejvhodnějším a nejzdravějším způsobům vytápění. Kamnové vložky je vhodné doplnit o akumulační prstence MAMMOTH nebo akumulační modulární systém AMS, představující absolutní špičku v akumulaci tepla.
Kamnové vložky DYNAMIC mají designově potištěné dvojité sklo dvířek (s akumulační obestavbou jsou vhodné do nízkoenergetických staveb). Vložky disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu a jsou určeny pro akumulační uzavřenou obestavbu. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami o síle 5 cm. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno a tak nedochází k usazování nečistot. Regulaci primárního a sekundárního (terciárního) přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Kamnové vložky DYNAMIC jsou dodávané bez komponent odkouření, ty si zákazník dokupuje zvlášť jako příslušenství podle zamýšleného použití. Samotnou kamnovou vložku nelze připojit přímo na komín.
Pravé otevírání dvířek lze změnit na levé pouze u zadních dvířek.
Tato vložka může být doplněna o horní nebo boční akumulační sadou Mammoth.
ROMOTOP DYNAMIC B 3G 66.44.01
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | rovné sklo, dvojité prosklení |
| Nominální výkon: | 8,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 5,5-14,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 180 / 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 85 % |
| Teplota spalin: | 258 °C |
| Vyhřívaný prostor: | 80 - 250 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 895 x 845 x 557 mm |
| Hmotnost: | 220 kg |
| Rošt: | ANO |
| Popelník: | ANO |
| Možnost bočního přikládání: |
NE |
ROMOTOP DYNAMIC B 3G 66.44.01
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ