ROMOTOP DYNAMIC 2G 66.50.13N
- krbová vložka s trojitým prosklením
Teplovzdušná krbová vložka DYNAMIC 2G 66.50.13 se šamotovým topeništěm a trojitým prosklením dvířek je vhodná pro akumulační i konveční vytápění. Trojité prosklení dvířek je designové s černým potiskem skla, vnitřní sklo je antireflexní. Krbová vložka je vybavená popelníkem a roštem. Dvířka mají otevírání vpravo s možností změny na levé otevírání. Centrální přívod vzduchu je samozřejmostí.
Tato vložka může být doplněna o horní nebo boční akumulační sadou Mammoth.
ROMOTOP DYNAMIC 2G 66.50.13N
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | litina + ocel, černý lak |
| Dvířka provedení: | rovné sklo, trojité prosklení |
| Nominální výkon: | 4,8 kW |
| Rozsah výkonu: | 2,4 - 6,2 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Účinnost: | 85 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 240 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1080 x 744 x 397 mm |
| Hmotnost: | 159 kg |
| Rošt: | ANO |
| Popelník: | ANO |
ROMOTOP DYNAMIC 2G 66.50.13N
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbovým vložkám zde.
Odkouření ke krbovým vložkám zde.
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 5 kW |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |