ROMOTOP DYNAMIC 2G 44.55.01N
- dvojité prosklení
Krbová vložka řady ROMOTOP DYNAMIC 2G 44.55.01N je vyrobená z kvalitní oceli. Rám dveří je tvořen ze speciálního válcovaného profilu. Dveře samotné jsou osazeny velkým dvojitým prosklením. Pravé otevírání dvířek lze změnit na levé. Komora je vyložena šamotovými deskami, které udržují ve spalovací komoře vysokou a stálou teplotu. Externí přívod vzduchu je samozřejmostí.
Pro dopojení kouřovodu je nutné objednat litinovou přírubu nebo litinovou otočnou kopuli (podle zamýšleného použití).
Hrdlo vložky umožňuje přímou montáž akumulačních prstenců MAMMOTH bez použití redukce a maximálně 2 boční akumulační sady.
ROMOTOP DYNAMIC 2G 44.55.01N
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černá |
| Dvířka provedení: | rovné sklo, dvojité prosklení |
| Nominální výkon: | 7 kW |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9,1 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní |
| Průměr kouřovodu: | 200 mm (lze redukovat na 180 mm, 150 mm) |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 150 mm |
| Palivo: | dřevo, dřevěné ekobrikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Účinnost: | 85,1 % |
| Vyhřívaný prostor: | až 240 m3 |
| Rozměry v x š x h: | 1056 x 524 x 479 mm |
| Hmotnost: | 134 kg |
| Rošt: | Ano, litina |
| Popelník: | Ano |
ROMOTOP DYNAMIC 2G 44.55.01N
Ukázka hoření po zapálení dřeva (primární vzduch naplno) ve vložce ROMOTOP:
Ukázka zplyňování dřeva ve vložce ROMOTOP:
Příslušenství ke krbům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | krby |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 200 mm |
| Vývod kouřovodu | horní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |